Vitajte na Würth Slovensko Predaj len pre podnikateľov  
rocna_spotreba

Objavuj Würth svet
a získaj ročnú spotrebu Multispreja

Získaj parádnu výhru v podobe ročnej spotreby spreja Multi na ozaj multifunkčné využitie!
Stačí, ak u nás spravíš online objednávku aspoň za 100,- € bez DPH a my ťa zaradíme do žrebovania.
Výhercu budeme kontaktovať začiatkom júla 2022.

Ešte nie si našim zákazníkom? Registruj IČO svojej živnosti alebo firmy a zapoj sa tiež!

Podmienky súťaže o ročnú spotrebu

PODMIENKY SÚŤAŽE - VYHRAJ ROČNÚ SPOTREBU

I. – Usporiadateľ súťaže

Usporiadateľom súťaže je spoločnosť Würth, spol. s r. o., Pribylinská 2, 831 04 Bratislava 3, IČO: 00684864, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu I, oddiel: Sro, vložka číslo: 146/B (ďalej len "Usporiadateľ“). Usporiadateľ súťaže vydáva tieto všeobecné pravidlá súťaže (ďalej len "Pravidlá"). Účelom súťaže je podpora a propagácia produktov usporiadateľa.

II. – Trvanie súťaže

Súťaž prebieha od 01.06.2022 do 30.06.2022 a vzťahuje sa výhradne na online objednávky cez stránku www.eshop.wurth.sk.

III. – Účastníci súťaže

Súťaž je určená všetkým zaregistrovaným zákazníkom spoločnosti Würth, spol. s r. o.
Súťaže sa môžu zúčastniť podnikateľské subjekty, ktoré majú pridelené IČO a sú zaregistrované v spoločnosti Würth, spol. s r.o., ako zákazníci a bolo im pridelené zákaznícke a partnerské číslo. Ďalej podnikateľské subjekty s platnou adresou na doručovanie na území Slovenskej republiky, okrem zamestnancov Usporiadateľa alebo blízkych osôb zamestnancov Usporiadateľa v zmysle § 116 Občianskeho zákonníka.

IV. – Prihlásenie do súťaže

Každý zákazník, ktorý je zaregistrovaný v spoločnosti Würth, spol. s r. o. a získal zákaznícke a partnerské číslo sa môže zúčastniť od 01.06.2022 do 30.06.2022 súťaže o ročnú spotrebu chémie. Zákazník, ktorý nakúpi na e-shope www.eshop.wurth.sk v hodnote viac ako 100,- € bez DPH je automaticky zaradený do žrebovania o ročnú spotrebu. Počet nákupov v súťaži nie je obmedzený. Nákupom nad 100,- € bez DPH a následne zaradením do súťaže dáva súťažiaci súhlas so spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov pre účely vyhodnotenia súťaže. Tieto osobné údaje sú poskytnuté dobrovoľne a účastník súťaže má právo tento súhlas kedykoľvek písomne odvolať. Účastník súťaže má právo na prístup ku svojim osobným údajom. O tom, či nákup nad požadovanú sumu vyhovuje podmienkam súťaže, rozhoduje usporiadateľ súťaže.

V. – Vyhodnotenie a výhra

Usporiadateľ vyberá výhercu po skončení súťaže, júli 2022. Výhercu vyberá zo všetkých objednávok, ktoré boli v čase od 01.06.2022 do 30.06.2022 vytvorené v hodnote nad 100,- € bez DPH. Výhra, 100 ks spreja Multi Würth, bude odovzdaná výhercovi po skončení súťaže. Výhru zákazníkovi odovzdá jeho pridelený obchodný zástupca.

VI. – Osobitné ustanovenia

Výhry v tejto súťaži podliehajú zdaneniu v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov. Daň z príjmu, ktorej podlieha nadobudnutie výhry podľa platných právnych predpisov Slovenskej republiky.
Organizátor súťaže si vyhradzuje právo zmeny pravidiel v prípade neočakávaných udalostí. Otázky k súťaži posielajte na: eshop@wurth.sk

 

V Bratislave, dňa 31.05.2022

ZAHRAJ SA A OBJAVUJ WÜRTH SVET!

Vieš, že logo Würth je zložené zo skrutkových hlavičiek? Objav ďalšie zaujímavé informácie, ale aj zľavy, darčeky, služby, benefity a mnoho ďalších, ktoré sme ukryli pod farebné políčka.

TAK KLIKAJ NA POLÍČKA A NÁJDI SI TEN SVOJ "WÜRTH SVETADIEL“

Predajne Würth

...........PREDAJNE...........

Zľava na nákup

...............ZĽAVY...............

Produkty v akcii

...........PRODUKTY..........

Darčeky

............DARČEKY...........

ORSY Systémy

.............SYSTÉMY............

E-shop

...............E-SHOP..............

Spoločnosť

.........SPOLOČNOSŤ........

Služby

.............SLUŽBY..............

Doprava zadarmo

.............DOPRAVA............

_____________________________________________________________________________________________________________________

#discoverwuerth

ZÍSKAJ UNIKÁTNE HRNČEKY

V rámci kampane Objavuj Würth svet sme pripravili fotosúťaž, v ktorej môžeš vyhrať unikátne a limitované Würth hrnčeky, ktoré sme vytvorili špeciálne na túto príležitosť!

Odfoť seba alebo čokoľvek, čo podľa teba charakterizuje Würth, použi hashtag #discoverwuerth a zdieľaj fotku prostredníctvom Instagramu.
Prvý júlový týždeň vylosujeme 8 prispievateľov, ktorým venujeme limitovanú edíciu hrnčekov s témou „objavuj Würth svet“.

Ukáž nám ako vidíš Würth svet svojimi očami!