Vitajte na Würth Slovensko Predaj len pre podnikateľov  
stabilita

Roztočte s nami svoj biznis.

Pojem „stabilita“ nadobúda v dnešnej, turbulentne sa vyvíjajúcej dobe, na význame. Extrémna dynamika dnešných dní si priam žiada svoj protipól.

Spoločnosť Würth ponúka už vyše 30 rokov v obchodnom svete stabilné zázemie, spoľahlivé služby, nemennú profesionálnu kvalitu. Prinášame systémy, optimalizujeme procesy, vnášame poriadok do Vašich dielní. Delíme sa s Vami o najnovšie odborné poznatky. A do dennej rutiny vnášame radosť z práce. Sme profesionálom zameraným na spokojnosť zákazníka. Inovatívnymi riešeniami Vám pomôžeme dosiahnuť úspech vo Vašom podnikaní. Spoľahnite sa na dlhoročného hráča na trhu. Hrajte s nami ligu majstrov.

Würth, stabilný partner pre každého majstra.

56-dielna sada zakladacích kľúčov

Kombinácia 1/2" a 1/4" zakladacích kľúčov a račňe s jemným ozubením 72 zubov a uhlom záberu 5°.

Obj.č. 0965 17 56 len za 89,99 €

33-dielna sada zakladacích kľúčov

Najpoužívanejšie rozmery nadstavcov, predložení a bitov. Račňa a skrutkovač s dvojkomponentnou rúčkou pre vynikajúci úchop.

Obj.č. 0965 11 32 len za 29,99 €

17-dielna sada očko/vidlicových kľúčov

Od rozmeru 6 po 22 mm v praktickom držiaku s možnosťou upevnenia na stenu. Naša najvyššia kvalita ZEBRA.

Obj.č. 0713 301 41 len za 39,99 €

19-dielna sada vrtákov HSS

V rozmere od 1,0 do 10 mm. Vrtáky v praktickej tube, ktorá zabezpečí stály poriadok v uložení vrtákov.

Obj.č. 0625 01 už od 15,99 €

brozura_september

Rozkliknite si obrázok s brožúrou a pozrite si všetky zaujímavé produkty, s ktorými vrátite svoju dielňu späť do hry.

 

Navštívte najbližšiu predajňu alebo využite kód pri nákupe cez e-shop a získajte atraktívne darčeky k objednávke.

darceky_stabilita

 

____________________________________________________________________________________________________________________

PODMIENKY SÚŤAŽE O PROFI KUFRÍK NÁRADIA

I. – Usporiadateľ súťaže

Usporiadateľom súťaže je spoločnosť Würth, spol. s r. o., Pribylinská 2, 832 55 Bratislava 3, IČO: 00684864, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu I, oddiel: Sro, vložka číslo: 146/B (ďalej len "Usporiadateľ“). Usporiadateľ súťaže vydáva tieto všeobecné pravidlá súťaže (ďalej len "Pravidlá"). Účelom súťaže je podpora a propagácia produktov usporiadateľa.

II. – Trvanie súťaže

Súťaž prebieha od 01.09.2021 do 30.09.2021 a vzťahuje sa len na objednávky vykonané prostredníctvom www.eshop.wurth.sk.

III. – Účastníci súťaže

Súťaž je určená všetkým zaregistrovaným zákazníkom spoločnosti Würth, spol. s r.o.
Súťaže sa môžu zúčastniť podnikateľské subjekty, ktoré majú pridelené IČO a sú zaregistrované v spoločnosti Würth, spol. s r.o., ako zákazníci a bolo im pridelené zákaznícke a partnerské číslo. Ďalej podnikateľské subjekty s platnou adresou na doručovanie na území Slovenskej republiky, okrem zamestnancov Usporiadateľa alebo blízkych osôb zamestnancov Usporiadateľa v zmysle § 116 Občianskeho zákonníka.

IV. – Prihlásenie do súťaže

Každý zákazník, ktorý je zaregistrovaný v spoločnosti Würth, spol. s r. o. a získal zákaznícke a partnerské číslo sa môže zúčastniť od 01.09.2021 do 30.09.2021 súťaže o profi kufrík náradia. Zákazník, ktorý nakúpi na e-shope www.eshop.wurth.sk v hodnote viac ako 30,- € bez DPH je automaticky zaradený do žrebovania o profi kufrík náradia. Počet nákupov v súťaži nie je obmedzený.
Nákupom nad 30,- € bez DPH a následne zaradením do súťaže dáva súťažiaci súhlas so spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov na dobu neurčitú, a to k zaisteniu účasti v súťaži. Tieto osobné údaje sú poskytnuté dobrovoľne a účastník súťaže má právo tento súhlas kedykoľvek písomne odvolať. Účastník súťaže má právo na prístup ku svojim osobným údajom. O tom, či nákup nad požadovanú sumu vyhovuje podmienkam súťaže, rozhoduje usporiadateľ súťaže.

V. – Výhry

Usporiadateľ vyberá výhercu po skončení súťaže, teda v októbri 2021. Výhercu vyberá zo všetkých objednávok, ktoré boli v čase od 01.09.2021 do 30.09.2021 vytvorené v hodnote nad 30,- € bez DPH. Výhra bude odovzdaná výhercovi po skončení súťaže. Výhru zákazníkovi odovzdá jeho pridelený obchodný zástupca.

VI. – Osobitné ustanovenia

Výhry v tejto súťaži podliehajú zdaneniu v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov. Daň z príjmu, ktorej podlieha nadobudnutie výhry podľa platných právnych predpisov Slovenskej republiky.

Organizátor súťaže si vyhradzuje právo zmeny pravidiel v prípade neočakávaných udalostí. Otázky k súťaži posielajte na: eshop@wurth.sk

V Bratislave, dňa 30.8.2021