Würth Slovensko

Würth spol. s r.o.

Würth, s.r.o., Bratislava, je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 28-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva 169 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2017 dosiahol 15,587 mil. eur.

Sieť predajcov (obchodných zástupcov)

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 6 divízií: Auto, Cargo, Kovo, Drevo, Stavby a Industry.

Pobočky (Würth Shopy)

Druhým predajným kanálom, ktorý v poslednej dobe stúpa čoraz viac na význame, sú Würth pobočky. Dnes majú naši zákazníci možnosť navštíviť tieto predajné centrá:

Würth Slovensko Predajňa Prievidza Predajňa Prešov Predajňa Žilina Predajňa Poprad Predajňa Nitra Predajňa Košice Centrála a predajňa Bratislava
Predajňa Prievidza
Predajňa Prešov
Predajňa Žilina
Predajňa Poprad
Predajňa Nitra
Predajňa Košice
Centrála a predajňa Bratislava

V rozširovaní siete obchodných predajní budeme pokračovať aj naďalej, aby sme tak mohli vyhovieť požiadavkám zákazníkov aj z iných miest a ich okolí.