Vitajte na Würth Slovensko Predaj len pre podnikateľov  
preco my

 

auto / cargo
Divízia AUTO / CARGO

Máš pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle? Myslíš, že by si sa hodil na pozíciu obchodného zástupcu pre našu divíziu Auto/Cargo? Pozri viac info a pošli nám životopis.

drevo/stavby
Divízia DREVO / STAVBY

Máš pracovné skúsenosti v stavebnom priemysle? Myslíš, že by si sa hodil na pozíciu obchodného zástupcu pre našu divíziu Drevo/Stavby? Pozri viac info a pošli nám životopis.

kovo/industry
Divízia KOVO / INDUSTRY

Máš pracovné skúsenosti v kovospracujúcom priemysle? Myslíš, že by si sa hodil na pozíciu obchodného zástupcu pre našu divíziu Kovo/Industry? Pozri viac info a pošli nám životopis.

idm
Centrála

Klikni pre viac informácií o jednotlivých oddeleniach, ktoré podporujú našich obchodných zástupcov, a to: asistentky, produktové a marketingové oddelenie, back office, nákupné odd., IT odd., ekonomické odd. a oddelenie ľudských zdrojov.

predajna
Predajne Würth

Máš pracovné skúsenosti s predajom? Myslíš, že by si sa hodil na pozíciu asistenta predaja na predajni pre spoločnosť podporujúcu remeselníkov a veľké firmy? Pozri viac info a pošli nám životopis.

sklad
Sklad

Máš pracovné skúsenosti ako logistik či skladník? Ak myslíš, že by si sa hodil na podobnú pozíciu, pozri viac info a pošli nám životopis.