Vitajte na Würth Slovensko Predaj len pre podnikateľov  
Würth Slovensko

 

VITAJTE V SPOLOČNOSTI WÜRTH SLOVENSKO

Hľadáte spoľahlivého partnera pre váš biznis? Obráťte sa na Würth a vsaďte na značkový montážny materiál a techniku. Rozumieme našim zákazníkom, poznáme ich potreby, vieme ako im uľahčiť prácu.Vďaka nášmu prístupu, vlastnému vývoju a dôrazu na kvalitu bez kompromisov si k nám našlo cestu viac ako 3,5 milióna zákazníkov z celého sveta.

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2019 dosiahol 17,055 mil. eur.

Široký sortiment s viac ako 125.000 produktmi vysokej kvality zahŕňa: spojovací a kotviaci materiál, nástroje na obrábanie, ručné náradie, elektrické a pneumatické náradie, chemické prostriedky, ochranné pracovné pomôcky a pod. Našimi zákazníkmi sú ako drobní remeselníci či malé firmy, tak aj veľké spoločnosti a priemyselné podniky z rôznych odvetví a branží: autoopravárenstva, kovo a drevospracovania, stavebníctva, údržieb, inštalácií a pod. Viac o produktoch pre konkrétne branže...

Firma Würth zároveň poskytuje prostredníctvom širokej siete obchodných zástupcov aj odborné poradenstvo a služby spojené s predajom svojich výrobkov. Spokojnosť zákazníka je našim prvoradým cieľom, a preto každému nášmu zákazníkovi venujeme osobitnú pozornosť. Prostredníctvom svojho obchodného zástupcu Würth sa môže každý náš zákazník presvedčiť o našom individuálnom prístupe, ochote a starostlivosti.

 

wurth_group
Svetový líder na trhu s montážnym materiálom
Würth Group

Koncern Würth Group je svetovým lídrom v oblasti obchodu s montážnym a upevňovacím materiálom. V súčasnosti ho tvorí vyše 400 spoločností vo viac ako 80 krajinách.

Prečítajte si viac tu

Reinhold Würth
Zakladateľ, vizionár, vzor
Reinhold Würth

So svojim otcom Adolfom Würthom jazdil od roku 1945 na trh do Künzelsau, kde predávali skrutky. Od tej doby vybudoval spoločnosť, ktorá sa stále drží rovnakých zásad a myšlienok.

Prečítajte si viac tu

Historia
Nahliadnite s nami na vývoj spoločnosti
História firmy

10. júla 1990 vznikla spoločnosť Würth, s.r.o. so sídlom na Žabom Majeri v Bratislave.
17. novembra je spoločnosť zapísaná do Obchodného registra v Bratislave.

Prečítajte si viac tu

PREDAJNÉ KANÁLY

Sieť predajcov (obchodných zástupcov)

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 6 divízií: Auto, Cargo, Kovo, Drevo, Stavby a Industry.

Predajne (Würth Shopy)

Druhým predajným kanálom, ktorý v poslednej dobe stúpa čoraz viac na význame, sú Würth predajne. Dnes majú naši zákazníci možnosť navštíviť tieto predajne.
V rozširovaní siete obchodných predajní pokračujeme aj naďalej, aby sme tak mohli vyhovieť požiadavkám zákazníkov aj z iných miest a ich okolí.

E-shop

Online nakupovanie je fenoménom už pár rokov a aby sme boli našim zákazníkom k dispozícii 24/7, spustili sme predaj cez e-shop už v roku 2014. Na registráciu vám stačí IČO vašej spoločnosti a nakupovať potom môžete nepretržite a bez čakania. V prípade, že potrebujete poradiť, či už s výberom produktov, alebo technickým problémom, viete sa na nás obrátiť na našej bezplatnej infolinke 0800 121 854, alebo na online chate, kde vám vždy radi poradíme a pomôžeme.

 

kvalita
Značka Würth je záruka spoľahlivosti a kvality
Kvalita

Našim cieľom je poskytnúť zákazníkom vysoký štandard kvality, ktorý im zaručí efektívnu prácu, vysoké nasadenie a istotu, že sa môžu na výrobky Würth vždy spoľahnúť.

umenie
Dopĺňajú všedný pracovný deň zamestnancov
Umenie a kultúra

Meno Würth je od 60. rokov spájané už nielen s obchodom, ale aj s umením. Reinhold Würth vtedy založil zbierku umenia Würth, ktorá zhromažďuje diela z 20. a 21. storočia.

nadacia
Podpora vedy, výskumu, umenia, vzdelávania a výchovy
Nadácia Würth

Uvedomujeme si, že sú ľudia, ktorým nemôžeme byť nápomocní prostredníctvom našich produktov a služieb a že profesionalita nie je všetko. Ak sa s ňou nespája srdce, je chladná a neosobná.

sport
Podporujeme športové talenty na ceste k úspechu
Šport

Posolstvo úzkej spätosti medzi našou značkou a športom prezentujeme svojim zákazníkom, zamestnancom i širokej verejnosti prostredníctvom športového sponzoringu.