ORSY®mobil - Vaša dielňa na štyroch kolesách

ORSYmobil

Zariadenia na uskladnenie a prepravu náradia a materiálu

Vaše firemné vozidlá vybavíme kvalitným dielenským a skladovacím systémom, ktorý splní vaše individuálne potreby. Profitujte z ideálneho využitia priestoru a z maximálnej bezpečnosti!

 • Individuálne plánovanie: je úplne jedno, v ktorom odvetví pôsobíte – my pre vás naplánujeme presne také vybavenie úžitkového vozidla normalizovanými skladovacími dielcami, ktoré pre svoje remeslo potrebujete.
 • Maximálna bezpečnosť: s pomocou rozsiahleho programu zaistenia nákladu zabezpečíme, aby ste vy a vaša pojazdná dielňa bezpečne zvládli prepravu.
 • Kompletný servis: na želanie radi za vás prevezmeme zabudovanie skladovacieho systému do vášho vozidla a postaráme sa o pravidelné zásobovanie drobnými dielmi a náradím.
 • Lepší prehľad a poriadok: naše premyslené riešenia prinášajú do vášho vozidla poriadok a poskytujú optimálny prehľad.
 • Citeľné odbremenenie v každodennej práci: kým my sa postaráme o plánovanie, zabudovanie a zásobovanie vášho ORSY®mobilu, vy sa môžete sústrediť na to podstatné: na vašu hlavnú činnosť.

Variabilita a flexibilita z hliníka, ocele a plastu, s nízkou hmotnosťou a vždy podľa vašich individuálnych požiadaviek

Vlastnosti a vaše výhody v kocke:

 • Vysoká kvalita a dlhá životnosť
 • Vynikajúca ergonómia a maximálna funkčnosť
 • Nízka hmotnosť pre úsporu pohonných hmôt
 • Vysoká bezpečnosť
 • Premyslené detaily a optimálne využitie miesta
 • Systémová modularita
 • Kompatibilita s ďalšími skladovacími systémami Würth
 • Množstvo doplnkov a príslušenstva
 • + Kompetentné poradenstvo pri návrhu optimálneho riešenia (3D návrh) a záručný i pozáručný servis od spoločnosti Würth Slovensko

Würth ORSY®mobil = normalizované skladovacie regále a dielce, určené na prehľadné a bezpečné uloženie pracovného materiálu a náradia vo vozidle.

 

 

Pracovný stôl máte vždy poruke:

Pracovný stôl máte vždy poruke: v samotnom vozidle nezaberá takmer žiadne miesto. Dá sa rýchlym pohybom vytiahnuť a zabezpečiť zaistením.

Jediným pohybom otvoríte praktické otočné záklopky regálov.

Jediným pohybom otvoríte praktické otočné záklopky regálov. Rovnako ako záslepky a držadlá zásuviek sú vyrobené z kvalitného, eloxovaného hliníka.

Regály na skladovacie boxy

Regály na skladovacie boxy vám sprehľadnia uloženie drobných dielov. Boxy upevnené v regáli prinášajú poriadok a patentovaná čelná záklopka vám umožní ľahký prístup.

Bezpečné uloženie a prehľadné usporiadanie:

Bezpečné uloženie a prehľadné usporiadanie: penové výlisky a rôzne predeľovacie systémy, ako aj patentovaný systém zablokovania zásuviek zabezpečia, že vaše prepravované náradie zostane bez pohybu - vždy na svojom mieste.

ORSY®mobil dáva k dispozícii veľký výber zásuvkových vložiek

Okrem mnohých iných komponentov vám ORSY®mobil dáva k dispozícii veľký výber zásuvkových vložiek a predeľovacích systémov, pomocou ktorých viete optimálne prispôsobiť úložné priestory vašim individuálnym potrebám.

Pozdĺžne moduly

Vždy myslíme na vás a preto je celý systém ORSY®mobil navrhnutý, aby bol maximálne praktický. Pozdĺžne moduly vám umožnia pohodlný prístup zo strany bočných dverí.

Oslovilo Vás niečo z ponuky ORSY®mobilu?
V prípade, že ste už náš registrovaný zákazník, obráťte sa, prosím, na svojho obchodného zástupcu. Ak ste nový zákazník, kontaktujte nášho špecialistu:

Kontakty:

Patrik Lamoš
0904 745 517
patrik.lamos@wurth.sk

Ondrej Belko
0904 745 201
ondrej.belko@wurth.sk