Vitajte na Würth Slovensko Predaj len pre podnikateľov  
ORSY®mobil
OrsyMobil
sedacka

Zariadenia na uskladnenie a prepravu náradia a materiálu

Vaše firemné vozidlá vybavíme kvalitným dielenským a skladovacím systémom, ktorý splní vaše individuálne potreby. Profitujte z ideálneho využitia priestoru a z maximálnej bezpečnosti!

  • Individuálne plánovanie: je úplne jedno, v ktorom odvetví pôsobíte – my pre vás naplánujeme presne také vybavenie úžitkového vozidla normalizovanými skladovacími dielcami, ktoré pre svoje remeslo potrebujete.
  • Maximálna bezpečnosť: s pomocou rozsiahleho programu zaistenia nákladu zabezpečíme, aby ste vy a vaša pojazdná dielňa bezpečne zvládli prepravu.
  • Kompletný servis: na želanie radi za vás prevezmeme zabudovanie skladovacieho systému do vášho vozidla a postaráme sa o pravidelné zásobovanie drobnými dielmi a náradím.
  • Lepší prehľad a poriadok: naše premyslené riešenia prinášajú do vášho vozidla poriadok a poskytujú optimálny prehľad.
  • Citeľné odbremenenie v každodennej práci: kým my sa postaráme o plánovanie, zabudovanie a zásobovanie vášho ORSY®mobilu, vy sa môžete sústrediť na to podstatné: na vašu hlavnú činnosť.

Variabilita a flexibilita z hliníka, ocele a plastu, s nízkou hmotnosťou a vždy podľa vašich individuálnych požiadaviek

Príslušenstvo vždy po ruke

Pracovný stôl máte vždy poruke: v samotnom vozidle nezaberá takmer žiadne miesto. Dá sa rýchlym pohybom vytiahnuť a zabezpečiť zaistením.

Praktické záklopy

Jediným pohybom otvoríte praktické otočné záklopky regálov. Rovnako ako záslepky a držadlá zásuviek sú vyrobené z kvalitného, eloxovaného hliníka.

Praktické regály

Regály na skladovacie boxy vám sprehľadnia uloženie drobných dielov. Boxy upevnené v regáli prinášajú poriadok a patentovaná čelná záklopka vám umožní ľahký prístup.

Bezpečné uloženie

Bezpečné uloženie a prehľadné usporiadanie: penové výlisky a rôzne predeľovacie systémy, ako aj patentovaný systém zablokovania zásuviek zabezpečia, že vaše prepravované náradie zostane bez pohybu - vždy na svojom mieste.

Zásuvkové vložky

Okrem mnohých iných komponentov vám ORSY®mobil dáva k dispozícii veľký výber zásuvkových vložiek a predeľovacích systémov, pomocou ktorých viete optimálne prispôsobiť úložné priestory vašim individuálnym potrebám.

Systémové riešenie

Vždy myslíme na vás a preto je celý systém ORSY®mobil navrhnutý, aby bol maximálne praktický. Pozdĺžne moduly vám umožnia pohodlný prístup zo strany bočných dverí.

Zistite viac o systéme vnútorného vybavenia automobilov ORSY®mobil a kontaktujte nášho špecialistu:

 

* Povinné polia