Vitajte na Würth Slovensko Predaj len pre podnikateľov  
Online magazín
Varytap, Neotap
Spoznajte novú geometriu závitníkov Würth

Takú geometriu, s akou prichádzajú strojové závitníky VARYTAP a NEOTAP, inde nenájdete. Je unikátna a dostupná iba pre Würth. Aké výhody prináša nová geometria oproti pôvodnej? Čítajte ďalej a dozviete sa všetky detaily.

Zimné rukavice výber
Ako si správne vybrať pracovné zimné rukavice

Skrehnuté prsty na rukách dokážu potrápiť každého majstra pracujúceho nie len v exteriéri na stavbách, ale aj v chladných, nedostatočne vykurovaných priestoroch skladov, hál či garáží. Výber pracovných rukavíc, ktoré dokážu ruky zahriať, alebo aspoň udržiavať teplotu rúk, je počas zimy kľúčový. Zároveň však musí byť zachovaná pohyblivosť a úchop. Poradíme vám, čo sledovať pri výbere zimných pracovných rukavíc.

ORSYmat
Zásoby pod kontrolou. Nechajte to na ORSY mat!

V dynamickom svete priemyslu, kde je vysoká efektívnosť kľúčovým faktorom, sa mnoho podnikov stretáva s viacerými výzvami. Riešením problémov v riadení zásob môže byť ORSYmat, revolučný automatizovaný obstarávací a výdajový systém. S ním sa zbavíte starostí s prehľadom, efektívnym skladovaním, aj s dostatkom materiálu.

BIOMATIC

BIOMATIC - Čistenie dielov na najvyššej úrovni

Umývacie stoly BIOMATIC dnes využívajú také firmy ako Airbus, NASA, Rolls Royce, Continental či Nestlé a vy ich môžete tiež vo vaše dielni, servise či výrobe. Keďže u nás veľmi radi skúšame všetko, čo predávame, vzniklo niekoľko „pred/po“ fotografií. Všetko, čo vás zaujíma, nájdete v článku.

pracovné stojany

Pracovný stôl, kdekoľvek si zmyslíte

Mobilné pracovné stojany sú naozaj univerzálnym pomocníkom, ktorý si nachádza svoje uplatnenie v širokom spektre odvetví. S jedným párom stavebných stojanov si viete vytvoriť pracovný stôl kedykoľvek a kdekoľvek na stavbe, v dielni alebo v teréne. My vám teraz predstavíme všetky výhody našich stojanov.

Zdvíhanie bremien

Zdvíhajte na maximum a bezpečne

Pokiaľ máte možnosť využiť vozík, zdvihák, alebo iné pomôcky na zdvíhanie a manipuláciu s bremenami, rozhodne ich uprednostnite pred zdvíhaním rukami. Poradíme, aké nástroje vám pri zdvíhaní a manipulácii s bremenami uľahčia prácu a ako ich používať správne.

Renovácia svetlometov

Polymér – revolúcia obnovy svetlometov

Nová technológia polyméru prináša oproti klasickej metóde leštenia zájdených svetlometov časovú úsporu a neporovnateľne lepší výsledný efekt! A čo je najlepšie, je vhodná úplne pre každého, bez predošlých skúseností. My vám v článku ukážeme, ako na to.

repas_baterii

Nevyhadzujte batérie! Repasujte s Würth!

Lúčite sa so svojím starým akumulátorom a možno aj strojom, pretože nový akumulátor doňho už neviete zohnať? Nestačí vám kapacita batérie v stroji, ale je vám ľúto kupovať ďalšiu batériu za vysokú cenu? Neznášate vyhadzovať veci, ktoré by sa dali opraviť? S týmto všetkým vám vie pomôcť služba Repas akumulátorov Würth!

ORSY REGÁLY - Získajte systém, priestor aj čas

ORSY regále nie sú obyčajné police. Je to komplexná, profesionálna služba, vďaka ktorej získate dokonalú kontrolu nad svojimi skladovými zásobami. Ako to celé funguje? Čítajte ďalej a dozviete sa všetko potrebné.

drifting

KOĽKO PNEUMATÍK ZODERIE DRIFTÉR ZA ROK?

Rozhovor zo života driftingového pretekára, a aj to, čo o tomto motošporte možno ešte neviete, porozprával Filip Dávid, export manažér pre firmu Race-Shop, ktorá ponúka kompletné príslušenstvo na tuning a údržbu áut, vrátane produktov Würth.

skrutky_assy_4

KONIEC PADAJÚCIM SKRUTKÁM. ZOZNÁMTE SA S RW NÁHONOM!

Vývojári vo Würth si dali za ciel zistiť, či a kde naši zákazníci vidia ešte priestor na vylepšenie skrutiek do dreva. Výsledkom je najnovšia generácia skrutiek ASSY®4, s ktorými sme dosiahli historicky najlepší výkon. Posúďte sami!

North Ways

Nová kolekcia North Ways

Pracovné oblečenie nemusí byť nudné a nevyhnutne IBA fukčné. S novou kolekciou odolného, no štýlového oblečenia, sa môžete vybrať pokojne aj do mesta! Rozdiel nespoznáte. 

Udrzba_strojov
Predĺžte život svojmu stroju

Komu sa chce čítať zložité a nudné návody na obsluhu? Prečítajte si jednoduché tipy, s ktorými podstatne predĺžite životnosť vašich strojov a náradia tak, aby ste z nich „vyťažili“ maximum.

Deepcut
REVOLÚCIA STUPŇOVITÝCH VRTÁKOV - DEEPCUT

Čo znamená inovatívny dizajn vrtákov Deepcut v praxi? Ako tieto „stromčekové“ vrtáky vlastne fungujú a čím sú také výnimočné? Ako s nimi správne manipulovať a kedy ich použiť?

reffilo

Šetrite prírodu, priestor aj peňaženku s REFILLO®matom

Podnikať ekologicky často môže znamenať zvýšené finančné nároky na výrobu, investície do nových technológií, preškolenie personálu a mnoho ďalších, pre mnohých skôr demotivujúcich činiteľov. V prípade REFILLO®matu to však neplatí.

jarne upratovanie auta
Jarné upratovanie auta

V článku aj videách vám špecialista Marcel predstaví dva top produkty - Aktívny čistič skiel a Čistič interiérov s krásnou broskyňovou vôňou.

servis_bicyklov
Servis bicyklov

Či už patríte medzi športových, alebo hobby cyklistov, správna príprava bicykla na sezónu je rovnako dôležitá ako príprava auta či stroja na prácu.

vrtaky stoneware

Špecialista Würth radí: Ako správne vŕtať do obkladov či skla

Vŕtanie do krehkých materiálov ako je gres, porcelán, porcelánová kamenina, rôzne druhy drahých obkladových materiálov či sklo (okrem bezpečnostného) má svoje špecifiká. Ako by sme mali v tomto prípade postupovať?

tmel

Zabezpečte si prestupy aj bez náradia

Elektroinštalačné káble, prechádzajúce cez rôzne stavebné konštrukcie (stena, sadrokartónová priečka, strop, podlaha) je dôležité dobre utesniť, aby ste ich chránili pred požiarom. Teóriu určite poznáte. Viete si ale vybrať z množstva riešení na trhu? Možno vám pomôžeme s rozhodovaním.

vrtakyII
Rýchly, presný a ešte výkonnejší SMARTSTEP HSCo

Vždy je čo zlepšovať, a preto sme rozšírili radu vrtákov SMART STEP o teraz ešte výkonnejšieho člena! Jeho sila sa skrýva v malom, ale podstatnom detaile.

vrtaky
Otvor či závit v hardoxe? Žiadny problém

Vo výrobe sa vyskytnú aj situácie, pri ktorých bežné nástroje nestačia. Medzi takéto výzvy patrí napríklad situácia, keď potrebujete vyvŕtať otvor do veľmi tvrdého materiálu.

aktivna-pasivna-ochrana
Rozdiel medzi aktívnou a pasívnou protipožiarnou ochranou

Protipožiarna ochrana v budove vyžaduje dva druhy ochrany: Aktívnu protipožiarnu ochranu a pasívnu protipožiarnu ochranu. Čítajte viac a náš špecialista vám túto problematiku priblíži viac.

pasivna_ochrana
Pasívna protipožiarna ochrana

Pasívna požiarna ochrana je dôležitou súčasťou požiarnej bezpečnosti, ktorá je dôležitým faktorom pri stavbe bezpečnej budovy.

Reinhold Würth o láske, umení a veľkých gestách

Fórum Carmen Würth v Künzelsau-Gaisbach bolo oficiálne otvorené pri príležitosti 80. narodenín manželky Reinholda Würtha dňa 18. Júla 2017. Toto konferenčné centrum a koncertovú halu v jednom navrhol David Chipperfield. Za menej ako dva roky vznikla budova, v ktorej sa nachádza miestnosť pre komornú hudbu s prvotriednou akustikou pre 600 hostí.

Würth spája najzaujímavejšie stavby
Würth spája najzaujímavejšie stavby

Panamský prieplav, najvyšší drevený dom na svete, Ferrisovo vyhliadkové koleso alebo luxusné veže v Perzskom zálive - spája ich Würth.

Viac...

nemocnica
Aj nemocnica novej generácie má záchytný systém proti pádu

Nemocnica získala právoplatné stavebné povolenie v júli 2018, v auguste sa začalo s jej výstavbou a do konca tohto roka 2020 bola ukončená hrubá stavba.

Viac...

relast
Relast – posledná záchrana mostov pred sanáciou

Mosty, ako dopravné stavby vytvárajúce mimoúrovňové križovanie dvoch ciest prípadne cesty s prírodnou alebo antropogénnou prekážkou, poznáme už z dávnej minulosti ako primitívne lávky z kmeňov stromov.

Viac...

Zvedavosť, ktorá láka
Zvedavosť, ktorá láka

Už 25 rokov posúva islandská firma Arctic Trucks hranice offroad cestovania, aby v tých najextrémnejších podmienkach sveta zabezpečila bezpečnosť pre polárne expedície. A Würth je už dlhé roky pri tom ako jej spoľahlivý dodávateľ a partner.

bojovnici za slobodu
bojovníci za slobodu

Spolu so značkou “Bündnerbike” si Jürg Ludwig žije svoj sen. Upravuje na mieru motocykle značky Harley Davidson pre zákazníkov z celej Európy. O svojej práci hovorí: “Toto nie je práca, toto je vášeň, ktorá vo mne rastie”

Ferretti
Ten, kto plní vaše sny

V talianskej skupine Ferretti Group sa s podporou firmy Würth realizujú sny zákazníkov o plavbe na lodi - navštívili sme výrobcu luxusných jácht.

Viac...

Vysivky
Výšivky a vzory sú fenomenálnym dedičstvom

Výšivky a ich vzory nahrádzali v minulosti občiansky preukaz. Vo výšivkách boli zakódované odkazy na lokalitu a stav ich nositeľa.

Viac...

skrutky
Nie je skrutka ako skrutka

Skrutky, ako také, len v malej miere ovplyvňujú ekológiu drevostavby. Avšak do ústrania sa pomaly dostávajú skrutky so žltým pozinkovaním.

Viac...

Hrdinovia z ľadovca
Hrdinovia z ľadovca

Andi Rainer and Gerhard Wenger, vodiči snehového ratraku a obsluhovači lanovky považujú používanie produktov Würth pri svojej práci za samozrejmosť...

Nebelhorn
Nebelhorn

Treskúca zima, hmla. Máte šťastie, ak vidíte, kam kráčate. Ak je počasie pekné, Nebelhorn je perfektná destinácia na výlet, ale v deň, ako je tento, sa táto hora mení na nehostinné miesto.

Odvážny architekt a zamestnanec
Odvážny architekt a zamestnanec

Keď v roku 1887 začal Gustave Eiffel s výstavbou vtedy najvyššej budovy na svete, považovali ho za veľmi odvážneho architekta.

Kvalita - made in Germany
Kvalita - made in Germany

Otto Albrecht sa už viac ako 40 rokov stará o kvalitu made in Germany. Výsledkom sú spoľahlivé vysokovýkonné skrutky ASSY® na najrôznejšie použitie.

Pódiová horúčka
Pódiová horúčka

Manažér technickej produkcie zodpovedný za pódiové vybavenie, Benjamin Neuen, vkladá plnú dôveru do spoločnosti Würth v oblasti techniky.

Viac...

Preliačeniny na aute
Preliačiny na kapote od kamienkov

Máte od kamienka preliačiny na aute? Poradíme vám, ako postupovať pri ich odstraňovaní.

Viac...

Osem tipov pre vysnívanú kuchyňu
Osem tipov pre vysnívanú kuchyňu

Chcete na jar priniesť trochu čerstvého závanu aj do kuchyne? Máme pre vás osem tipov.

Viac...

Altánok
Stavba altánku

Či už staviate altánok alebo len prístrešok z dreva, existuje viacero faktorov, ktoré ovplyvňujú kvalitu a životnosť.

Viac...

Veža zaskrutkovaná do neba
Zaskrutkovaná do neba

Vyhliadková veža na Pyramídovej homoli v Korutánsku ponúka dych vyrážajúci výhľad na korutánske jazerá a okolité vrchy.

Viac...

Würth náradie sa oplatí
Würth náradie sa oplatí

Maďarský umelec Antal Sprok so svojimi myšlienkami sa pohybuje medzi nábytkom a sochami.

Viac...