Vitajte na Würth Slovensko Predaj len pre podnikateľov  
aktivna-pasivna-ochrana
Rozdiel medzi aktívnou a pasívnou protipožiarnou ochranou

Protipožiarna ochrana v budove vyžaduje dva druhy ochrany: Aktívnu protipožiarnu ochranu a pasívnu protipožiarnu ochranu. Čítajte viac a náš špecialista vám túto problematiku priblíži viac.

pasivna_ochrana
Pasívna protipožiarna ochrana

Pasívna požiarna ochrana je dôležitou súčasťou požiarnej bezpečnosti, ktorá je dôležitým faktorom pri stavbe bezpečnej budovy.

Reinhold Würth o láske, umení a veľkých gestách

Fórum Carmen Würth v Künzelsau-Gaisbach bolo oficiálne otvorené pri príležitosti 80. narodenín manželky Reinholda Würtha dňa 18. Júla 2017. Toto konferenčné centrum a koncertovú halu v jednom navrhol David Chipperfield. Za menej ako dva roky vznikla budova, v ktorej sa nachádza miestnosť pre komornú hudbu s prvotriednou akustikou pre 600 hostí.

Würth spája najzaujímavejšie stavby
Würth spája najzaujímavejšie stavby

Panamský prieplav, najvyšší drevený dom na svete, Ferrisovo vyhliadkové koleso alebo luxusné veže v Perzskom zálive - spája ich Würth.

Viac...

nemocnica
Aj nemocnica novej generácie má záchytný systém proti pádu

Nemocnica získala právoplatné stavebné povolenie v júli 2018, v auguste sa začalo s jej výstavbou a do konca tohto roka 2020 bola ukončená hrubá stavba.

Viac...

relast
Relast – posledná záchrana mostov pred sanáciou

Mosty, ako dopravné stavby vytvárajúce mimoúrovňové križovanie dvoch ciest prípadne cesty s prírodnou alebo antropogénnou prekážkou, poznáme už z dávnej minulosti ako primitívne lávky z kmeňov stromov.

Viac...

Zvedavosť, ktorá láka
Zvedavosť, ktorá láka

Už 25 rokov posúva islandská firma Arctic Trucks hranice offroad cestovania, aby v tých najextrémnejších podmienkach sveta zabezpečila bezpečnosť pre polárne expedície. A Würth je už dlhé roky pri tom ako jej spoľahlivý dodávateľ a partner.

bojovnici za slobodu
bojovníci za slobodu

Spolu so značkou “Bündnerbike” si Jürg Ludwig žije svoj sen. Upravuje na mieru motocykle značky Harley Davidson pre zákazníkov z celej Európy. O svojej práci hovorí: “Toto nie je práca, toto je vášeň, ktorá vo mne rastie”

Ferretti
Ten, kto plní vaše sny

V talianskej skupine Ferretti Group sa s podporou firmy Würth realizujú sny zákazníkov o plavbe na lodi - navštívili sme výrobcu luxusných jácht.

Viac...

Vysivky
Výšivky a vzory sú fenomenálnym dedičstvom

Výšivky a ich vzory nahrádzali v minulosti občiansky preukaz. Vo výšivkách boli zakódované odkazy na lokalitu a stav ich nositeľa.

Viac...

skrutky
Nie je skrutka ako skrutka

Skrutky, ako také, len v malej miere ovplyvňujú ekológiu drevostavby. Avšak do ústrania sa pomaly dostávajú skrutky so žltým pozinkovaním.

Viac...

Hrdinovia z ľadovca
Hrdinovia z ľadovca

Andi Rainer and Gerhard Wenger, vodiči snehového ratraku a obsluhovači lanovky považujú používanie produktov Würth pri svojej práci za samozrejmosť...

Nebelhorn
Nebelhorn

Treskúca zima, hmla. Máte šťastie, ak vidíte, kam kráčate. Ak je počasie pekné, Nebelhorn je perfektná destinácia na výlet, ale v deň, ako je tento, sa táto hora mení na nehostinné miesto.

Odvážny architekt a zamestnanec
Odvážny architekt a zamestnanec

Keď v roku 1887 začal Gustave Eiffel s výstavbou vtedy najvyššej budovy na svete, považovali ho za veľmi odvážneho architekta.

Kvalita - made in Germany
Kvalita - made in Germany

Otto Albrecht sa už viac ako 40 rokov stará o kvalitu made in Germany. Výsledkom sú spoľahlivé vysokovýkonné skrutky ASSY® na najrôznejšie použitie.

Pódiová horúčka
Pódiová horúčka

Manažér technickej produkcie zodpovedný za pódiové vybavenie, Benjamin Neuen, vkladá plnú dôveru do spoločnosti Würth v oblasti techniky.

Viac...

Preliačeniny na aute
Preliačiny na kapote od kamienkov

Máte od kamienka preliačiny na aute? Poradíme vám, ako postupovať pri ich odstraňovaní.

Viac...

Osem tipov pre vysnívanú kuchyňu
Osem tipov pre vysnívanú kuchyňu

Chcete na jar priniesť trochu čerstvého závanu aj do kuchyne? Máme pre vás osem tipov.

Viac...

Altánok
Stavba altánku

Či už staviate altánok alebo len prístrešok z dreva, existuje viacero faktorov, ktoré ovplyvňujú kvalitu a životnosť.

Viac...

Veža zaskrutkovaná do neba
Zaskrutkovaná do neba

Vyhliadková veža na Pyramídovej homoli v Korutánsku ponúka dych vyrážajúci výhľad na korutánske jazerá a okolité vrchy.

Viac...

Würth náradie sa oplatí
Würth náradie sa oplatí

Maďarský umelec Antal Sprok so svojimi myšlienkami sa pohybuje medzi nábytkom a sochami.

Viac...