Vitajte na Würth Slovensko Predaj len pre podnikateľov  
orsy regale
ORSY REGÁLY

Získajte systém, priestor aj čas

ORSY regále nie sú obyčajné police. Je to komplexná, profesionálna služba, vďaka ktorej získate dokonalú kontrolu nad svojimi skladovými zásobami. Ako to celé funguje? Čítajte ďalej a dozviete sa.

Na začiatku vzniku ORSY bola jednoduchá myšlienka, ako vymyslieť prehľadný systém skladovania aj tých najmenších komponentov. Skratka ORSY pochádza z dvoch slov, z nemčiny ORdnung mit SYstem, čiže usporiadanie so systémom. Nápad, ktorý sa zrodil v 70. rokoch, staval svoje základy na potrebách a problémoch, s ktorými boli zákazníci konfrontovaní: nízka miera prehľadnosti v skladových zásobách, nesystematická evidencia tovaru, potreba zjednodušenia dostupnosti aj procesu objednávania.

Reinhold Würth pri ORSY regáloch

Reinhold Würth pri ORSY regáloch

Po nasadení prvých testovacích ORSY regálových systémov sa pozitívne výsledky dostavili v krátkom čase. Prehľad nad skladovou zásobou bol okamžitý. Eliminovalo sa zdvojené objednávanie produktov, zamedzilo sa objednávaniu produktov bez reálneho využitia vo výrobnom procese a zjednodušil sa zásobovací cyklus.

Od roku 1977 sa ORSY systémy neustále vyvíjali a vznikali nové regálové diely na základe potrieb našich zákazníkov. Aktuálne ORSY regále pozostávajú zo 44 rôznych komponentov, použiteľných na vyskladanie regálového systému podľa tých najindividuálnejších požiadaviek.

ORSY systémy sa neustále vyvíjajú aj oblasti digitalizácie. Spomenieme plnoautomatické výdajné automaty, ORSY skenery čiarových kódov aj RFID technológiu.

ORSY regále u zákazníka

ORSY regále u zákazníka (šípkou posuňte ďalej)

ORSY regále realizácia

ORSY regále realizácia

ORSY regále ralizácia

ORSY regále ralizácia

ORSY regále realizácia

ORSY regále realizácia

ORSY regále nie sú obyčajné police. Je to komplexná, profesionálna služba, vďaka ktorej zákazník získava dokonalú kontrolu nad svojimi skladovými zásobami. Ako to celé funguje?

Naši obchodní zástupcovia v pravidelných intervaloch navštevujú svojich zákazníkov, skontrolujú zásoby regálových miest, skontrolujú expiráciu produktov, dokonca pomôžu s optimalizáciou produktového mixu. Ku každému zákazníkovi a obchodnému partnerovi pristupujú individuálne.

Denne pracujú na tom, aby zabezpečili v dostatočnom predstihu všetko tak, aby bol tovar vždy v správny čas na správnom mieste a za správnu cenu. To, že táto systematická práca zamestnancov spoločnosti WÜRTH je nastavená na tej najvyššej úrovni, hovorí aj fakt, že systém ORSY je nasadený u viac ako 500.000 zákazníkov len v samotnom Nemecku.

Univerzálne riešenie pre všetky podniky a všetkých našich zákazníkov neexistuje. Naším cieľom je porozumieť Vašej firme. Porozumieť tomu, ako dokážeme odbremeniť Vás a Vašich kolegov, prípadne zamestnancov, od strácania toho najdôležitejšieho, a to je čas. Zjednodušením obstarávania, optimalizáciou procesu či znížením počtu dodávateľov prinesieme do Vašej spoločnosti viac času pre podstatné záležitosti.

Kde všade využijete ORSY regále?

V sklade

Získajte priestor v sklade pridaním ORSY regálov. Rôzne prevedenia dávajú možnosť nadizajnovať si to pravé riešenie pre vaše priestory. Získate tak okamžitý prehľad, a zároveň aj uvoľníte miesto pre ďalšie náradie. S ORSY regálmi navyše nájdete rýchlo aj tú najmenšiu položku.

ORSY systémy

Riešenie do vozidiel Orsy Mobil (šípkou posuňte ďalej)

ORSY systémy

ORSY Mobil - individuálne riešenie

ORSY systémy

Systémy v kontajneroch - BAULOC

ORSY systémy

Systémy v kontajneroch - BAULOC

ORSY systémy

Systémy v kontajneroch - BAULOC

V dielni

Najväčší potenciál na optimalizáciu procesov je práve tam, kde zo seba každý deň vydávate maximum. Na mieste, kde každý nástroj potrebuje byť okamžite na dosah ruky, spojovací materiál pripravený na inštaláciu a chemický produkt okamžite k použitiu.

V aute

Chaos v dodávke či inom vozidle budí dojem neprofesionality a nesie so sebou aj bezpečnostné riziká pri preprave tovaru. S ORSY systémami nie len že chránite seba, náradie a tovar, ale navyše zvýšite svoju efektivitu aj celkový dobrý dojem pred zákazníkom.

Na stavenisku

Mať všetko poruke priamo na stavenisku je na nezaplatenie. Kontajnerové priestory ORSY®BULL a BAULOC®, plné Würth produktov k okamžitému použitiu, je to, čo vás môže zachrániť pred omeškaním prác. Navyše, tovar uložený v kontajneri je dokonale chránený pred poškodením či iným znehodnotením.

Doprajte teda sebe a svojim kolegom v práci viac času na to podstatné a nechajte na nás postarať sa o to, čo je pre nás prirodzené. O spokojnosť zákazníka.