Würth Perfection Line 2019

Všetkých nás spája láska a predovšetkým vášeň k automobilom.

Sme hrdí, že firma Würth so svojimi spoľahlivými a kvalitnými produktami je už desaťročia dôležitým partnerom automobilového priemyslu a počas tých všetkých rokov sme nikdy neprestali brať ohľad na potreby našich zákazníkov. Neustále rozvíjame naše produkty a služby tak, aby na konci dňa mala vášeň aj pridanú hodnotu.

Vášeň potrebuje starostlivosť!

Presne na tomto základe sme prepracovali náš program v oblasti starostlivosti o vozidlo, aby bol ešte atraktívnejší a užívateľsky príjemný. Výsledok: nová produktová rada Würth Perfection Line - starostlivo koordinované produktové portfólio s vynikajúcim výkonom v obvyklej kvalite Würth.

Profitujte s doplnkovými službami

Profitujte okamžite s programom orientovaným na výsledok a presvedčte sa, že profesionálna starostlivosť o vozidlá je výborným doplnkovým biznisom pre vašu spoločnosť. Würth Perfection Line vám ponúka nielen excelentné produkty, ale vďaka vašim službám a cielenej marketingovej podpore, aj pridanú hodnotu ako ucelený koncept.

Sme o tom presvedčení, že týmto krokom naplníme našu, ale čo je oveľa dôležitejšie, aj vašu požiadavku na dokonalý výsledok. Nechajte sa nadchnúť našim novým konceptom a precíťte vášeň pre starostlivosť o auto ešte raz nanovo.

 

Ošetrenie exteriéru

Dokonalosť je otázkou detailov. Würth Perfection Line vám ponúka v každom kroku čistenia a prípravy vášho vozidla dokonalé produkty – nadchnite sa nimi!

 

Ošetrenie interiéru

Pre každé znečistenie a každý prípad aplikácie potrebujete prislúchajúci vhodný produkt. Würth Perfection Line vám ponúka kompletný program na ošetrovanie interiéru – dokonalá kvalita pre jednoduchú a účinnú starostlivosť o vnútro vozidla!

 

Ošetrenie laku

Aby vaše ošetrovanie vozidla pri leštení bolo čo najjednoduchšie, máme pre vás maximálne vylepšenú silu: vyskúšajte ešte výkonnejšie a dokonale medzi sebou súvisiace produkty z rady Würth Perfection Line. Objavíte opäť svoju vášeň pre oslňujúci výsledok.