Vitajte na Würth Slovensko Predaj len pre podnikateľov  
Repas batérií

Nevyhadzujte batérie! Repasujte s Würth!

Lúčite sa so svojím starým akumulátorom a možno aj so strojom, pretože nový doňho už neviete zohnať? Nestačí vám kapacita batérie v stroji, ale je vám ľúto kupovať ďalšiu za vysokú cenu? Neznášate vyhadzovať veci, ktoré by sa dali opraviť? S týmto všetkým vám vie pomôcť služba Repas akumulátorov Würth!

Životnosť akumulátorových batérií sa neustále zlepšuje, večne však nevydrží žiadna. V momente, ako si všimnete, že batéria dosluhuje, začína sa vynárať otázka, ako s ňou ekologicky naložiť a ako možno bez vyšších nákladov získať nový zdroj. Práve v takejto situácii je veľmi výhodné využiť repas batérií.

Dôvody pre repas akumulátorov sú rôzne:

• Nedostupnosť novej batérie požadovaného typu

• Potreba vyššej kapacity

• Úspora nákladov na obstaranie novej batérie

• Využitie existujúcej elektroniky a obalu, a teda šetrenie životného prostredia

Würth ponúka možnosť dať si zrepasovať dosluhujúci, alebo rovno nefunkčný akumulátor, dokonca aj batérie strojov konkurenčnej značky. Služba sa týka výhradne akumulátorov využívaných v AKU strojoch. Okrem toho, že získate prakticky novú batériu v pôvodnom obale, my vám navyše poskytneme záruku až 24 mesiacov na opravu tejto repasovanej batérie, bez ohľadu na značku či kapacitu. Začína to byť zaujímavé však?

Ďalšou skvelou službou je možnosť zvýšiť kapacitu už existujúceho akumulátora oproti pôvodnej hodnote. Opravená batéria tak ničím nezaostáva za novými zdrojmi. Naopak, získava vyššiu životnosť a až dvojnásobne vyššiu kapacitu, za veľmi výhodnú cenu oproti kúpe nového akumulátora s pôvodnou kapacitou.

recyklácia

Čo všetko získate repasom batérií vo Würth?

 • NADŠTANDARDNÁ ZÁRUKA – Na výrobné vady a na kapacitu repasovanej batérie poskytujeme nadštandardnú záruku až 24 mesiacov. Takúto záruku nedávajú ani originálni výrobcovia (6 mesiacov). Na trhu sme v tomto zatiaľ jednoznačne jednotkou!
 • KVALITA & ŽIVOTNOSŤ – na repas sa používajú výhradne značkové vysokozáťažové články na profesionálne použitie, najvyššej akostnej triedy. Kľúčové komponenty (články, súčiastky) pochádzajú priamo z Japonska a Južnej Kórei od renomovaných výrobcov - Sanyo, Panasonic, Sony a LG, teda to najlepšie a od tých najlepších. Repasovaná batéria je tak vždy minimálne rovnako kvalitná ako originál.
 • ROZSAH - poradíme si s väčšinou batérií, bez ohľadu na druh a značku strojov. Nezastavia nás dokonca ani špeciálne kúsky.
 • CENA – Repas, vrátane zvýšenej životnosti, vyjde lacnejšie ako originál.
 • KAPACITA - U väčšiny bežných batérií je k dispozícii možnosť navýšenia pôvodnej kapacity, so zachovaním rovnakej kvality a všetkých záruk. Je to legálne a bezpečné.
recyklácia 2
 • BEZPEČNOSŤ - špičkové materiály, technologické postupy a vysoká odbornosť sú zárukou dlhoročnej prevádzkovej bezpečnosti u nás repasovaných batérií.
 • EKOLÓGIA – výroba nových batérií je jednou s najväčších ekologických záťaží. Oprava starej batérie je rozhodne šetrnejšou variantou.
 • SKÚSENOSTI – partnerská firma, ktorá pre nás repas zastrešuje, má dlhoročné skúsenosti, stovky spokojných zákazníkov a z tisíce vyrepasovaných batérií.
 • ODBORNOSŤ - potrebné vzdelanie a certifikácia sú samozrejmosťou.
 • TECHNOLÓGIA VÝROBY - vysoké výrobné normy a odporúčané postupy sú bežným štandardom. Sme vybavení všetkým potrebným. Samozrejmosťou je starostlivá evidencia a proces sledovania vašej batérie počas celého výrobného procesu od prevzatia až po odovzdanie. Postaráme sa, aby vaše zostalo vaším.
recyklácia

Časté otázky:

Aké akumulátory si môžem dať zrepasovať vo Würth?

Služba Repasu zahrňuje takmer kompletný sortiment štandardne vyrábaných batérií a akumulátorov do AKU strojov. Netýka sa napríklad autobatérií. To, či je repas možný pre daný typ batérie, posudzujeme individuálne.

Ako prebieha repas batérií?

Repas akumulátorov je vykonávaný výmenou všetkých článkov v batérii a zapuzdrením do pôvodného obalu alebo do zmršťovacej fólie.

Koľko trvá repas batérie?

Doba na realizáciu repasovania je približne 4 týždne

Aký je postup pri riešení repasu?

 • 1. Do emailu treba zaslať fotografiu akumulátora/batérie, typ a bližšie údaje (napr. 18V, 4Ah, Li-Ion)
 • 2. Posúdime možnosti repasu a pokiaľ je repas možný pre daný typ batérie, pošleme vám cenovú kalkuláciu
 • 3. Po obojstrannom odsúhlasení podmienok nasleduje vypísanie reklamačného protokolu
 • 4. Odošlete akumulátor na centrálu Würth. O zvyšok sa postaráme.

Dôležitá poznámka: pre využitie služby je potrebné byť u nás zaregistrovaný ako zákazník. Zaregistrovať sa u nás viete aj dodatočne, napríklad cez online registračný formulár. Fungujeme ako veľkoobchod, preto je potrebné mať na registráciu IČO. Potrebujete pomoc pri registrácii? Kontaktujte našich kolegov na zákazníckej linke: 0800 121 854

Služba Repas si získava veľkú popularitu pre jej ekonomickosť aj ekologickosť. Je len na vás, ako sa rozhodnete.