Pracovné stojany Würth

Pracovný stôl, kdekoľvek si zmyslíte

Mobilné pracovné stojany sú naozaj univerzálnym pomocníkom, ktorý si nachádza svoje uplatnenie v širokom spektre odvetví. S jedným párom stavebných stojanov si viete vytvoriť pracovný stôl kedykoľvek a kdekoľvek na stavbe, v dielni alebo v teréne. My vám teraz predstavíme všetky výhody našich stojanov.

Čo sa týka nosnosti, pracovné stojany Würth sa právom zaraďujú do najvyššej triedy. Len jedna noha udrží 580 kg a jeden pár teda zvládne až 1160 kg hmotnosti. Naše stojany vôbec nemusíte šetriť. Môžu sa pochváliť robustnou a odolnou hliníkovou konštrukciou, pričom aj tie najmenšie nosné komponenty sú z hliníka. Poctivé prevedenie zabezpečí maximálnu bezpečnosť a odolnosť, aby ste v zápale ťažkej práce mohli myslieť iba na podstatné veci.

nastavovanie stojanov nezávislé nastavovanie

Stojany sa ľahko rozkladajú. Výška všetkých oporných nôh sa dá nastaviť individuálne, do výšky 62 cm - 82 cm. Nohy nastavíte naozaj jednoducho, stlačením poistky a posúvaním hore a dole, po stupnici 1-9. Takto vás neprekvapí žiadny zložitý terén a viete dosiahnuť stabilnú rovnovážnu plochu aj na nerovnom podklade. Ideálne pri práci v stiesnených, zaplnených priestoroch, v nerovnom teréne, pri schodiskách, obrubníkoch a podobne.

bočné držiaky

Dosadacia plocha má protišmykovú úpravu, podobnú šmirgľu, ktorá sa postará o to, že opracovaný materiál drží na svojom mieste. Veľmi praktické sú aj vyklápacie bočné úchyty, ktoré sú tiež z pevného hliníka. Viete si na ne položiť všetko, čo potrebujete opracovať vo vertikálnej polohe.

Samozrejmosťou našich pracovných stojanov sú odolné a robustné podporné ramená, s ktorými si ľahko a bezpečne vytvoríte pracovný stôl na počkanie.

skladanie zložené stojany

Po zložení stojany zaberajú minimum priestoru, s rozmermi 109cm X 14cm X 7,5 cm (dĺžka, výška, šírka) si ich viete ľahko uskladniť v dielni či v dodávke. Dosadacia plocha zároveň slúži ako úložný priestor pre nohy, čím vytvárajú dizajnovo aj priestorovo kompaktný kus.

Vďaka naozaj nízkej hmotnosti 9,3 kg sa stojany ľahko prenášajú. S manipuláciou vám pomôžu aj šikovne umiestnené zapustené rukoväte, ktoré okrem praktického efektu aj dotvárajú jednotný dizajn.

Stojany sa štandardne dodávajú v páre.