Systémové riešenia pre vaše projekty

projektant

Náš tím špecialistov je tu pre Vás vo všetkých fázach Vášho projektu. Radi Vám poskytneme poradenstvo a technickú podporu už vo fáze prípravy jedinečného návrhu v rámci projektovej dokumentácie, rozpočtov alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Je úplne jedno či riešite projekt rodinného domu, výstavbu celej obytnej štvrte mrakodrapov, alebo výstavbu diaľničných úsekov a mostov sme tu pre Vás. Naše služby a technické poradenstvo sú určené pre všetkých architektov, statikov, projektantov, inžinierov až po dodávateľov a manažérov jednotlivých stavieb a projektov. Využite naše služby a dlhoročné skúsenosti našich špecialistov v riešení takýchto projektov v rámci Slovenskej republiky a tiež krajín celého sveta.

Würth ponúka projektantom a inžinierom rôzne formy vzdelávacích programov pre rozšírenie znalostí inovatívnych riešení v stavebnom priemysle. Jedným zo spôsobov je aj webinár (seminár cez internet), na ktorý sa stačí prihlásiť a sledovať priamo z pohodlia vašej kancelárie.

Naši stavební inžinieri poradia pri návrhu konkrétnych riešení a možných optimalizácií Vášho projektu.

• Obchodný a logistický tím zabezpečí optimálne zásobovanie staveniska v reálnom čase, presne podľa Vašich potrieb.
• Profesionálni školitelia radi vyškolia vás alebo vašich pracovníkov, či už u nás na centrále, našich predajniach, u Vás, alebo priamo na konkrétnom stavenisku.
• Odborný dohľad je kľúčový prvok kvality prevedenia prác na stavbe. Znalosť vhodnej technológie odbornému dohľadu ušetrí čas, a pre realizačné spoločnosti či investorov, významnú časť nákladov.
• Kolaudačný proces podporíme medzinárodnými certifikátmi a prehláseniami.

 

Kliknite a obrázok a prečítajte si články v našom blogu na témy, ktoré vás môžu zaujímať.